20 червня відбувся завершальний онлайнтренінг «Навички відновлення при психо-емоційному виснаженні медичних працівників при наданні медичних послуг ветеранам російсько-української війни».
📍Метою заходу було вироблення навичок психологічного відновлення, ознайомлення із методом діагностики виснаження та навчання медпрацівників самостійно знаходити методи впливу та стабілізації власного психічного здоров’я.
📍У навчанні взяло участь 35 медичних працівників: лікарі з фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти та асистенти фізичного терапевта та ерготерапевта.
Під час тренінгу учасники навчалися покращувати психосоматичний стан шляхом: ♦️формування навичок до здорового способу життя,
♦️ навичок оптимізації розумової та фізичної активності;
♦️ звички до помірності у задоволенні фізичних потреб;
♦️ адаптації до нових умов життя та професійної діяльності.
Протягом тренінгу були проведені цікаві дискусії, спільні вправи та практичні ситуації, які допомогли учасникам збагатити свої знання та набути нових навичок.
🙏Дякуємо всім учасникам тренінгу за їхню активну участь, цікаві питання та внесок у спільне навчання. Наша команда сподівається, що отримані знання та навички стануть невід’ємною частиною вашої професійної практики і допоможуть вам ефективніше підтримувати ветеранів російсько-української війни та зберігати свій психоемоційний стан.
Бажаємо медпрацівникам бути здоровими та берегти своє психічне здоров’я!
Проєкт «Посилення послуг з реабілітації осіб з інвалідністю, які зазнали поранень внаслідок війни» реалізує Всеукраїнська благодійна організація «Ініціатива заради життя» за підтримки ПРООН у межах проєкту «Підтримка людей з інвалідністю, спричиненою війною» та за фінансової підтримки Уряду Республіки Корея та Уряду Німеччини.