13 червня відбувся онлайнтренінг «Особливості психологічного супроводу ветеранів російсько-української війни».
📍Цей тренінг зібрав учасників з різних галузей медицини, зокрема лікарів з фізичної та реабілітаційної медицини, фізичних терапевтів, ерготерапевтів та асистентів фізичного терапевта та ерготерапевта.
Мета тренінгу полягала у ознайомленні медичних працівників з особливостями психічного стану екскомбатантів бойових дій, а також специфіки реабілітаційних втручань. Учасники отримали практичні рекомендації для кожного етапу реабілітаційного лікування.
Під час тренінгу були розглянуті такі теми:
♦️«Наслідки психотравмуючих подій» та поведінка екскомбатантів при різних видах травматичних подій;
♦️Вплив травматизації на функціонування, комунікацію та надію на майбутнє;
♦️Труднощі реабілітації, які можуть виникнути під час медичних втручань;
♦️Ознайомлення з Міжнародною класифікацією хвороб (МКХ-11) та ознаками ГРС, ПТСР, ПТСР, суїциду;
♦️Розуміння інтрузивної пам’яті.
Протягом тренінгу були проведені цікаві дискусії, спільні вправи та практичні ситуації, які допомогли учасникам збагатити свої знання та набути нових навичок.
🙏Дякуємо всім учасникам тренінгу за їхню активну участь, цікаві питання та внесок у спільне навчання. Наша команда сподівається, що отримані знання та навички стануть невід’ємною частиною вашої професійної практики і допоможуть вам ефективніше підтримувати ветеранів російсько-української війни у їхньому шляху до повноцінного відновлення та інтеграції в суспільство.
Будьмо надійними опорами для тих, хто потребує вашої допомоги. Разом ми можемо зробити більше!
Проєкт «Посилення послуг з реабілітації осіб з інвалідністю, які зазнали поранень внаслідок війни» реалізує Всеукраїнська благодійна організація «Ініціатива заради життя» за підтримки ПРООН у межах проєкту «Підтримка людей з інвалідністю, спричиненою війною» та за фінансової підтримки Уряду Республіки Корея та Уряду Німеччини.