‼️Засуджені Миколаївщини долучаться до профілактики коронавірусної інфекції в умовах позбавлення волі
🙌Команда Всеукраїнської благодійної організації “Ініціатива заради життя”, у рамках спільного зі Світовий банком проєкту Міністерство охорони здоров’я України за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, продовжує інформувати громадськість про небезпеку коронавірусної інфекції у воєнний час.
📌Так, для засуджених, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі Миколаївської області, відбувся семінар «Профілактика COVID-19. Як захистити себе від хвороби». В заході, проведеному в он-лайн форматі, взяли участь 13 засуджених, які стануть соціальними робітниками та у майбутньому будуть попереджати виникнення коронавірусної хвороби в умовах ізоляції від суспільства.
🧐Що обговорювали?
🖌 симптоматика інфекційного захворювання,
🖌 засоби профілактики COVID-19;
🖌визначення та подолання бар’єрів на вакцинацію серед спільноти тих, хто відбуває покарання в місцях позбавлення волі;
🖌 організація вакцинації від коронавірусу та рутинної вакцинації в місцях позбавлення волі;
🖌ознаки та необхідність лікування постковідних синдромів;
🖌налагодження співпраці в межах проєкту;
🧐Чому це важливо?
🖌У наш час місця позбавлення волі отримали репутацію «інкубаторів» інфекційних захворювань (ВІЛ/СНІД, гепатит, ТБ), де рівень їх поширеності у десятки разів вищий, ніж на волі.
🖌Засуджені часто мають знижений імунітет та супутні захворювання, існує багато ризиків для здоров’я, саме тому вкрай важливо убезпечити себе від захворюваності на COVID-19 саме в умовах ізоляції.
🖌Тільки швидка й сумлінна вакцинація з охопленням максимальної кількості засуджених, може перешкодити коронавірусній хворобі набрати обертів.
☝️Пам’ятайте, що коронавірусна хвороба не зникла, люди продовжують хворіти, а надати вчасну допомогу під час війни буває складно.
Під час війни необхідно особливо турбуватися про своє здоров’я, аби не дати ворогу шансів знищити нас. Ми маємо тримати стрій!
📌Проєкт «Розширення доступу до інформації про заходи профілактики, доступу до тестування на COVID- 19, лікування, посилення кампанії з вакцинації у Миколаївській області серед засуджених та осіб, які мають супутні захворювання» реалізовується Всеукраїнською благодійною організацією «Ініціатива заради життя» у рамках спільного зі Світовим банком проєкту Міністерства охорони здоров’я України за підтримки ПРООН в Україні.