🙌Команда Всеукраїнської благодійної організації “Ініціатива заради життя”, у рамках спільного зі Світовий банком проєкту Міністерство охорони здоров’я України за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, продовжує працювати над профілактикою коронавірусної інфекції у цей непростий для нашої держави час.
📌На черзі — розширення доступу до інформації про заходи профілактики COVID-19 серед засуджених виправних закладів Миколаївщини.
З цією метою відбулася зустріч виконавців проєкту “Профілактика коронавірусної хвороби у воєнний час” з керівниками і фахівцями медичних установ філії Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України в Миколаївській області.
🧐Що обговорювали?
🖌налагодження взаємодії та співпраці в межах проєкту;
🖌алгоритми поширення каналів комунікації у виправних установах Миколаївської області щодо профілактики COVID-19;
🖌визначення та подолання бар’єрів на вакцинацію серед спільноти тих, хто відбуває покарання в місцях позбавлення волі;
🖌залучення до виконання заходів проєкту засуджених.
Учасники дійшли згоди про необхідність поширеної комунікаційної кампанії щодо профілактики COVID-19 в умовах воєнного стану та напередодні осінньо–зимового періоду.
🧐Чому це важливо?
🖌У наш час місця позбавлення волі отримали репутацію «інкубаторів» інфекційних захворювань (ВІЛ/СНІД, гепатит, ТБ), де рівень їх поширеності у десятки разів вищий, ніж на волі.
🖌Засуджені часто мають знижений імунітет та супутні захворювання, існує багато ризиків для здоров’я, саме тому вкрай важливо убезпечити себе від захворюваності на COVID-19 саме в умовах ізоляції.
🖌Тільки швидка й сумлінна вакцинація з охопленням максимальної кількості засуджених, може перешкодити коронавірусній хворобі набрати обертів.
☝️Пам’ятайте, що коронавірусна хвороба не зникла, люди продовжують хворіти, а надати вчасну допомогу під час війни буває складно. Як і рік тому, захворюваність знижується під час теплого періоду. А восени та взимку— може зрости.
Під час війни необхідно особливо турбуватися про своє здоров’я, аби не дати ворогу шансів знищити нас. Ми маємо тримати стрій!
📌Проєкт «Розширення доступу до інформації про заходи профілактики, доступу до тестування на COVID- 19, лікування, посилення кампанії з вакцинації у Миколаївській області серед засуджених та осіб, які мають супутні захворювання» реалізовується Всеукраїнською благодійною організацією «Ініціатива заради життя» у рамках спільного зі Світовим банком проєкту Міністерства охорони здоров’я України за підтримки ПРООН в Україні.