🧐Команда Всеукраїнської благодійної організації “Ініціатива заради життя”, у рамках спільного зі Світовий банком проєкту Міністерство охорони здоров’я України за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, продовжує попереджати небезпечні наслідки коронавірусної інфекції у воєнний час.
☝На черзі — розширення доступу до інформації про заходи профілактики COVID-19 серед людей, які мають супутні захворювання.
З цією метою відбулася зустріч виконавців проєкту “Профілактика коронавірусної хвороби у воєнний час” з медичними працівниками лікарень первинної ланки та Центру психічного здоров’я міста Миколаєва та області.
⁉️Що обговорювали?
🖌налагодження співпраці в межах проєкту;
🖌алгоритми поширення каналів комунікації серед загального населення та хворих з
хронічними захворюваннями міста та області щодо профілактики COVID-19;
🖌Також було обговорено питання стосовно організації виїзду мобільної бригади, яка зможе провести вакцинацію не тільки хворим центру психічного здоров’я, а ще й медичному персоналу лікарні.
☝📌Чому це важливо?
Наявність захворювань — діабету, серцево-судинних захворювань, онкологічних тощо — не є причиною відмовлятися від вакцинації. Щеплення повністю протипоказане лише тим, хто мав важку алергічну реакцію на першу дозу вакцини чи на один із її компонентів.
☝Пам’ятайте, що вакцинація врятувала – і продовжує рятувати – життя мільйонам людей! Під час війни необхідно особливо турбуватися про своє здоров’я, аби не дати ворогу шансів знищити нас. Ми маємо тримати стрій!
Проєкт «Розширення доступу до інформації про заходи профілактики, доступу до тестування на COVID- 19, лікування, посилення кампанії з вакцинації у Миколаївській області серед засуджених та осіб, які мають супутні захворювання» реалізовується Всеукраїнською благодійною організацією «Ініціатива заради життя» у рамках спільного зі Світовим банком проєкту Міністерства охорони здоров’я України за підтримки ПРООН в Україні.