В установах виконання покарань Миколаївщини вакциновано вже понад 90 засуджених та більше 50 співробітників
🧐Команда Всеукраїнської благодійної організації “Ініціатива заради життя”, у рамках спільного зі Світовий банком проєкту Міністерство охорони здоров’я України за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, продовжує заходи з профілактики коронавірусної інфекції в системі виконання покарань під час війни.
☝Так, мобільною бригадою КНП «Казанківський центр первинної медико-санітарної допомоги» проведено вакцинацію від COVID-19 для 91 засудженого Казанківськоі виправної колонії (№93) та 52 співробітників Миколаївського слідчого ізолятора.
🧐Чому це важливо?
🖌У наш час місця позбавлення волі отримали репутацію «інкубаторів» інфекційних захворювань (ВІЛ/СНІД, гепатит, ТБ), де рівень їх поширеності у десятки разів вищий, ніж на волі.
🖌Засуджені часто мають знижений імунітет та супутні захворювання, існує багато ризиків для здоров’я, саме тому вкрай важливо убезпечити себе від захворюваності на COVID-19 саме в умовах ізоляції.
🖌Тільки швидка й сумлінна вакцинація з охопленням максимальної кількості засуджених, може перешкодити коронавірусній хворобі набрати обертів.
☝️Пам’ятайте, що коронавірусна хвороба не зникла, люди продовжують хворіти, а надати вчасну допомогу під час війни буває складно.
Під час війни необхідно особливо турбуватися про своє здоров’я, аби не дати ворогу шансів знищити нас. Ми маємо тримати стрій!
📌Проєкт «Розширення доступу до інформації про заходи профілактики, доступу до тестування на COVID- 19, лікування, посилення кампанії з вакцинації у Миколаївській області серед засуджених та осіб, які мають супутні захворювання» реалізовується Всеукраїнською благодійною організацією «Ініціатива заради життя» у рамках спільного зі Світовим банком проєкту Міністерства охорони здоров’я України за підтримки ПРООН в Україні.