Всеукраїнська благодійна організація «Ініціатива заради життя» оголошує набір слухачів для навчання за програмою: «Базовий курс медіації та медіація між потерпілим та правопорушником».

До участі у навчанні запрошуються адвокати та спеціалісти соціальної сфери міста Миколаєва та Миколаївської області, які зацікавлені в отриманні нових компетенцій, а саме знань, вмінь та навичок у проведенні програм примирення (медіації) між потерпілим та правопорушником.

Навчання буде проводитись в місті Миколаєві з листопада 2019 по лютий/ березень 2020 року за 4-х модульною програмою, тривалість кожного модулю – 3 тренінгових дні. Перший модуль планується провести у другій половині листопада 2019 року.

Теми, які будуть розглянуті в межах програми: основні поняття та принципи медіації; етичні норми медіатора; регулятивна база щодо можливості застосування медіації між правопорушником та потерпілим; етапи медіації; визначення різниці між позицією людини в конфлікті та її справжніми інтересами та потребами; відмінності медіації від судового процесу та процесу переговорів; особливості застосування медіації у випадках здійснення правопорушень неповнолітніми; особливості впровадження відновної парадигми; медіабельність справ; участь адвоката в медіації; послуга посередництва (медіації) у соціальній роботі тощо.

До проведення програми запрошені провідні медіатори України, представники Обласної Одеської групи медіації (ООГМ)
Інна Терещенко — медіатор, фасилітатор, тренер. Кандидат філософських наук, керівник Центру лідерства Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова (ОНУ), керівник Одеської обласної групи медіації та Центру лідерства ОНУ, член правління і почесний член Національної асоціації медіаторів України. Куратор напряму «Діалог і медіація» в Східноєвропейської підмережі GPPAC. Співавтор і експерт законопроектів по медіації. Автор і співавтор статей і книг з медіації.

Андрій Гусєв — практикуючий психолого, медіатор, тренер, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та особистісного розвитку Університету менеджменту освіти (м. Київ), керівник Київської філії ООГМ, член Національної асоціації медіаторів України.

Участь у навчальній програмі безкоштовна. Поспішайте, адже кількість місць обмежена.
Для участі у навчанні необхідно зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1NGUuSPe9KWw_GW1lWKHgrhYAuQP_gI7rNlZ6xlExfIE/edit  та пройти співбесіду з представником організації.

Додаткова інформація щодо участі в навчальній програмі буде повідомлена особам, які пройдуть відбір та будуть зараховані в тренінгову групу.
Додаткова інформація: Клопова Лариса — 096 379 67 20; 063 930 44 31