Ми провели важливу робочу зустріч з адміністрацією Миколаївської обласної лікарні відновного лікування та підписали меморандум про співпрацю.

Що передбачає співпраця?

— в межах спільної діяльності планується комплекс заходів, спрямованих на забезпечення якісної реабілітації людей, які постраждали від війни;

— спільно з фахівцями медичного закладу ми забезпечимо доступні та сучасні методи лікування та реабілітації, включаючи використання комп’ютерного електронейроміографу та обладнання для кінезотерапії;

— проведення інформаційної кампанії, щоб висвітлити для громадськості важливість реабілітації після травм та допомогти отримати якісну та доступну реабілітацію пацієнтам Миколаївської обласної лікарні відновного лікування, учасникам бойових дій та цивільним, які зазнали поранень внаслідок війни на території м. Миколаєва та Миколаївської області.

На останок зустрічі було складено технічні завдання для реабілітаційного обладнання, яке буде закуплено під час реалізації проєкту.

Ми хочемо висловити вдячність адміністрації лікарні за їхню підтримку та участь у проєкті. Разом ми зможемо забезпечити кращу реабілітацію для постраждалих від війни та підвищити якість життя цих людей та їх родин.

Проєкт «Посилення послуг з реабілітації осіб з інвалідністю, які зазнали поранень внаслідок війни» реалізує Всеукраїнська благодійна організація «Ініціатива заради життя» за підтримки ПРООН у межах проєкту «Підтримка людей з інвалідністю, спричиненою війною» та за фінансової підтримки Уряду Республіки Корея та Уряду Німеччини.