Всеукраїнська благодійна організація «Ініціатива заради життя» продовжує свою важливу місію в межах проєкту «Реабілітація людей, які постраждали внаслідок війни». Наша ціль — підвищення якості та розширення спектру реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю, включаючи учасників бойових дій та цивільних, які постраждали через війну, на території м. Миколаєва та Миколаївської області.
Наша робота включає в себе:
1️⃣ Покращення матеріально-технічного забезпечення реабілітаційних кабінетів. Ми прагнемо забезпечити медичні заклади сучасним обладнанням, яке допоможе відновити функції опорно-рухового апарату пацієнтів після травм, пов’язаних з порушеннями м’язової та нервової активності.
2️⃣ Підвищення кваліфікації фахівців та фахівчинь. Ми забезпечуємо підготовку мультидісциплінарних реабілітаційних команд, які працюють з пацієнтами і пацієнтками з різними видами поранень і травм.
3️⃣ Інформаційна кампанія. Ми розповідаємо про доступний спектр реабілітаційних послуг на базі комунальних закладів охорони здоров’я м. Миколаєва.
❓Чому це важливо?
За офіційними даними, з початку війни у Миколаївській області загинуло щонайменше 327 людей, ще близько 1000 зазнали поранень різного ступеню важкості, у тому числі, що призвели до інвалідності. Кількість людей з інвалідністю продовжує зростати, і наша місія — допомогти цим людям повернутися до повноцінного життя.
‼️Сьогодні реабілітаційна допомога є БЕЗОПЛАТНОЮ. Якщо ви потребуєте підтримки та відновлення, напишіть нам і ми підкажемо ЯК і ДЕ можна отримати реабілітаційну підтримку в Миколаєві.👇
Підтримайте нас у цій важливій справі! Реабілітація — це не просто лікування, це шлях до відновлення. Поділіться цією важливою інформацією і разом ми зможемо зробити більше для тих, хто потребує нашої підтримки. 🤝
⚠️ Проєкт «Посилення послуг з реабілітації осіб з інвалідністю, які зазнали поранень внаслідок війни» реалізує ВБО «Ініціатива заради життя» за сприяння ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» та за фінансової підтримки урядів Республіки Корея та Німеччини.
#ПідтримкаПостраждалих #Миколаїв #ІніціативаЗарадиЖиття