23 грудня у стінах Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбувся підсумковий захід в проекті «Сильні разом». В урочистій залі зібралися його найактивніші учасники. Цю подію ми поеднали з святкуванням «Різдва Христового» та «Нового Року». Після закінчення офіційної частина для учасників була проведена святкова екскурсія, після якої спілкування було продовжене за чашкою кави у невимушеній атмофері. Звістно без подарунків ніхто додому не повернувся. Протягом двох років в рамках нашого проекту допомогу та різноманітні послуги отримало понад 200 осіб це колишні вязні-жертви нацизму та члени їх родин. Усього було проведено 23 культурно-просвітницьких заходи, опубліковано книгу «Горезонти пам’яті» розробленно пересувну виставку «Хто вони остарбайтери» та зроблено багато інших добрих справ. Наш проект реалізовувався ВБО «Ініціатива заради життя» та німецьким фондом «Пам`ять, відповідальність та майбутне «. Усім МИРНОГО НЕБА! З Новим роком та Різдвом Христовим.
![](http://www.ifl.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-12-25_11-08-17-1024x576.jpg)
![](http://www.ifl.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2023-12-25_11-07-13-1024x576.jpg)