Текущие проекты

Назва проекту (укр): «Ріка та ми»
Фінансова та консультативна підтримка: Чеська недержавна організація «NESEHNUTÍ»
Географія проекту: м. Миколаїв
Термін реалізації: 01.11.20-30.12.21
Мета проекту — Проведення адвокаційної кампанії, яка спонукатиме місцеву владу до виділення коштів для ремонту та модернізації дощової каналізації м. Миколаєва.

Назва проекту (укр): «Програма з надання комплексної соціально-психологічної допомоги хворим з МРТБ, звільненим з МПВ, мешканцям Миколаївської області»
Фінансова та консультативна підтримка: Агентство США з Міжнародного розвитку (USAID), РАТН. Проєкт реалізується МБФ «Вихід», до реалізації залучені фахівці ВБО «Ініціатива заради життя»
Географія проекту: Миколаївська обл.
Термін реалізації: 01.04.2020 — 30.09.2023
Мета проекту — покращення виявлення випадків захворювання на туберкульоз (ТБ), зменшення та запобігання відривів від лікування та підвищення його ефективності.

Мы в соцсетях
Старая версия сайта

Сайт создан в рамках проекта «Заради спільної мети» при финансовой поддержке ВБО «Всеукраинская сеть ЛЖВ» в рамках реализации проекта «Построение жизнеспособной системы комплексных услуг по профилактике и лечению ВИЧ-СПИДа, уходу и поддержки для уязвимых групп и ЛЖВ», поддержанного Глобальным фондом для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией. Изложенные мнения и точки зрения являются мнениями и точками зрения организации, издавшей данную продукцию, и не могут рассматриваться как мнения или точки зрения Глобального фонда для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией и ВБО «Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ». "Глобальный Фонд для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией" не участвовал в одобрении или утверждении как непосредственно опубликованного материала, так и возможных вытекающих из него заключений.