bty

ВБО «Ініціатива заради життя» завершує роботу над проектом «Посилення організаційної спроможності Центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО та їх сім’ям», який підтримується Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні.

Перед організацією були поставлені основні завдання:

  • Підготовка фахівців органів і установ влади і місцевого самоврядування, які працюють із категорією учасників АТО у обласному центрі та районах Миколаївської області;
  • Підвищення правової грамотності учасників бойових дій, членів їх сімей в питаннях забезпечення прав і гарантій;
  • Поширення доступу до надання безоплатної вторинної правової допомоги учасників АТО;
  • Побудова ефективного механізму взаємодії органів, установ державної влади, місцевого самоврядування та громадського сектору з вирішення проблем ветеранів.

За час реалізації проекту були проведені тренінги для фахівців центрів надання допомоги учасникам АТО, органів соціального захисту населення, центрів по безробіттю, центрів і бюро правової допомоги, фахівців військових комісаріатів з питань прав, пільг і гарантій ветеранів АТО; з питань конфліктної психології та медіації конфліктів при наданні правових і соціальних послуг. Проведено 7 інформаційних занять для учасників АТО, в яких прийняли участь 110 осіб.

bty

Видано інформаційні посібники:   «Соціальні гарантії та пільги учасникам АТО», «На допомогу учасникам АТО», «Дорожні карти на допомогу учасникам АТО».

04 липня на засіданні «круглого столу» були обговорені досягнення та проблеми проекту, обговорено резолюцію засідання, яка після доопрацювання буде направлена відповідним органам та установам влади, місцевого самоврядування.

Ми щиро вдячні партнерам нашого проекту: Обласному центру зайнятості – директор Оборонько Д.М.,  Департаменту соціального захисту Миколаївської облдержадміністрації – директор Єльчієва О.Р.,  Обласному військовому комісаріату – військовий комісар полковник Іванов С.О., Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – директор Гнатуша Н.В.

Дякуємо членам робочої групи проекту Дмитрієвій З. Г., Валах І. В., Коробову С.В, Мурлигіній О.Я., Олещук Т. Л., Семикіній М. М.

bdr