15 березня 2018р. в межах проекту «Посилення організаційної спроможності центрів допомоги учасникам АТО», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, проведено інформаційне заняття для учасників АТО, які проживають у м. Первомайську та Первомайському районі Миколаївської області. Інформація про проведення заняття була розповсюджена через базовий центр зайнятості, центр надання допомоги учасникам АТО, управління соціального захисту м. Первомайська.

Учасникам заняття була надана інформація по питаннях, які їх цікавили: інформація про місцеві громадські організації, про роботу Центру надання допомоги учасникам АТО. Учасники висловили очікування щодо отримання інформації про стан реалізації соціальних пільг та гарантій, у тому числі у сфері земельних та житлових прав.

Учасники заходу просили висвітлити питання щодо змін в законодавстві стосовно пільг учасникам АТО, та отриманні алгоритму дій під час реалізації конкретного права. Детально обговорено: порядок реалізації пільги на отримання санаторно – курортного лікування.
Всі питання були обговорені, учасники заняття отримали необхідні консультації.
Учасниками заходу був розроблений алгоритм своєчасного отримання довідки про грошове забезпечення військовослужбовців.

Учасники заходу висловили задоволення та подяку тренерам.