Менторський візит до центру первинної медико-санітарної допомоги

18 квітня робочою групою проекту «Здоров`я громади – під контроль громадськості», який реалізується за підтримки ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» проведено менторський візит до центру первинної медико-санітарної допомоги № 3 з питання організації інфекційного контролю щодо інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

mentors-1

Під час візиту члени моніторингової групи зустрілися із головним лікарем ЦПМСД № 3 Яценко Ю.А., заступником головного лікаря з медичної частини Цихонею Н.І., завідуючою лабораторії Работою Т.А.

На виконання наказу МОЗ України від 21.12.2012р. № 1091 «Інфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги», міської цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз, наказу міського УОЗ від 17.07.2013. № 404-2/1 «Про організацію залучення закладів ПМСД міста до амбулаторного ДОТ лікування хворих на туберкульоз на амбулаторному етапі» в ЦПМСД № 3 створено ДОТ-кабінет. Його функціонування дає можливість покращити доступність хворих до медичних послуг та підвищити якість контрольованого лікування туберкульозу в м. Миколаєві.

Ваші зауваження щодо якості профілактики та лікування туберкульозу в м. Миколаєві Ви можете направити за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">@Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., залишити на сайті організації http://www.ifl.org.ua

5464654