21 травня в адміністрації Інгульського району під головуванням заступника голови адміністрації Адубецької Н.В. відбулась робоча зустріч керівника проекту «Сприяння демократичним реформам в Україні: медіація як спосіб забезпечення права у відновлювальному правосудді» Клопової Л. та члена правління організації Ципляк В.

В заході взяли участь начальник Інгульського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області В. Іванко, заступник голови спостережної комісії при Миколаївській облдержадміністрації В.Красіліч, начальник відділу адміністрації Інгульського району Усачов О., начальник служби у справах дітей Пушкаревська В.,
начальник відділу з гуманітарних питань Кучма Л.

ВБО «Ініціатива заради життя» реалізує проект за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Одне з завдань проектної діяльності – впровадження медіації, як способу примирення та врегулювання конфліктів в громаді. На зустрічі були обговорені питання ефективної взаємодії влади та громадськості, організації спільних дій,  спрямованих на створення партнерських відносин в напрямку забезпечення громадського правопорядку та рівноваги в районній громаді, встановлення злагоди в суспільстві, зменшення рівня конфліктності, зокрема шляхом впровадження медіації.

На зустрічі було обговорено питання взаємодії в організації  соціального супроводу представників ключових груп населення району, вразливих до інфекційних захворювань.